تبلیغات
جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران - اهم مصوبات و مذاکرات جلسات شصت و هفتم و شصت و هشتم هیأت مدیره دوره بیست و نهم
جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره جاودان


وبلاگ جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران ، با هدف اطلاع رسانی اخبار صنفی و انعکاس موضوعات حقوقی ، قضایی ، فعلا بصورت موقت جایگزین سایت دائمی جاودان شده است. این وبلاگ در نظر دارد محل تبادل نظر همکاران، انتقال تجارب صنفی و درمیان گذاشتن دردهای مشترک باشد تا در پرتو همدلی حاصل از اشتراک در آراء و نظرات کاربران، بهترین مسیر پیشرفت و تعالی کشور - که یک جلوه آن استقلال نهاد وکالت است - به روی ملتمان گشوده شود.

مدیر وبلاگ : علی رضا وجدانی آرام
اخبار ومقالات جاودان
به تاریخ های 17 و 22 اسفند ماه 1395

شصت و هفتمین جلسه هیأت مدیره دوره بیست و نهم در ساعت 9/15 صبح روز سه شنبه مورخ 17/12/95 با حضور امضاء کنندگان زیرتشکیل و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم،صورتجلسه شصت و ششم قرائت و مفاد آن تصویب گردید.

پیش از دستور:

دکتر حسین آبادی: ضمیمه روزنامه اطلاعات با قطع بزرگ (مثل خود روزنامه) در چهار صفحه به مناسبت روز وکیل چاپ شده که به نظر دوستان رسیده است و می توانیم حدود 100 نسخه روزنامه را بخریم که به وکلا داده شود.

دکتر آقایی: این متن بیشتر در مورد معاضدت است و به نحو جالبی چاپ نشده است.

آقای جندقی: به نظرم می رسد که بهتر است در سایت اعلام شود.

دکتر حسین آبادی: آقای جندقی زحمت کشیده اند و لوحی که سفارش داده شده برای وکلایی که قرار است از آنها تجلیل شود به جلسه ارائه شد که با وجود فرصت خیلی کم توانسته اند به امروز برسانند.

آقای جندقی: واقعاً زحمت شبانه روزی کشیده اند و هیچ پولی بابت زحمتی که کشیده اند نگرفته اند و قرار است از شمش طلای کانون 10 و 20 گرمی به خانم نغمه محمدی (خانم آقای شاکری) داده شود. (با احتساب قیمت روز)

دکتر آذربایجانی: روز یکشنبه اولین کمیسیون پارلمانی در کانون اصفهان تشکیل و من به اتفاق آقای دکتر مالکی در این کمیسیون شرکت کردیم. آقای پورمختار و مسئولین قضایی و خبرگان هم بودند و آقای پورمختار مدافع این مطلب بود که در مسایلی که بعد حقوقی دارد از کانونها کمک بگیرند. اگر نمایندگان کانونها (که از کانون مرکز آقای غفاری تعیین شده بودند) با هم یک رابطه ای داشته باشند نتیجه خوبی خواهد داشت.

دکتر نجفی: ضمن تبریک مجدد روز وکیل، در جریان هستید که عده ای برای آقای رئیس جمهور نامه ای نوشته اند که باز هم توهین کرده اند به وکلا که انحصار طلب هستند و غیره. تحقیق شود که این افراد از کجا دستور می گیرند و متأسفانه یکی از وکلای کانونهای خودمان هم جزء اینها بوده است.

دکتر حسین آبادی: تا حدودی در این گونه موارد در بعدازظهر امروز صحبت خواهم کرد. اما همه مطالبی که بهاین نحو گفته شده باید در یک جلسه هیأت مدیره مطرح شود و تصمیم بگیریم که چگونه برخورد کنیم.

آقای غفاری: در طبقه اول کانون صندوقی به نام شکایات گذارده شده که معلوم نیست کلید آن نزد کیست؟ ظاهراً نزد آقای جنتی که قبلاً بازرس بوده باقی مانده است.

دستور اول جلسه : تفاهم نامه همکاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات و کانون وکلا. کارگروه سه نفره ای که مقرر شده بود این موضوع را بررسی کنند، کار را انجام داده اند و در گروه هم پخش کرده اند که در جلسه سه شنبه هفته آینده با حضور آقای دکتر ابوذر ابراهیمی رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات امضا شود. با امضای این تفاهم نامه موافقت گردید.

دستور جلسه دوم : جشن استقلال

دکتر نجفی: خواهش من این است که اولاً هیأت استقبال مشخص باشند و ثانیاً شما و اقای جندقی هم باشید.

دکتر حسین آبادی: برای استقبال قرار است تنها دو نفر باشند. من خواهش کرده بودم که آقای دکتر آزمایش اگرمی توانند تشریف داشته باشند که پاسخ دادند نمی توانند حضور داشته باشند. از آقای محقق داماد خواستم ایشان هم جلسه هیأت امنای دانشگاه هستند و نمی توانند حضور یابند. چند روز پیش از جناب آقای جندقی هم خواهش کردم آقای دکتر حسین آبادی در موردی زمان بندی ها هم اشاراتی داشتند.

آقای جندقی: سه روز پیش آقای دکتر حسین آبادی این مطلب را به من فرمودند ولی من موافقت نکردم.

نهایتاً در جلسه تصویب گردید که آقای دکتر حسین آبادی و آقای جندقی به استقبال بروند.

آقای سردارزاده: ضمن خوش آمدگویی به آقای دکتر جعفری رئیس کانون یزد که چند لحظه قبل به اتفاق آقای دکتر مالکی در جلسه حاضر شدند، کمیسیون روابط عمومی باید زیر نظر هیأت مدیره عمل کنند چرا با این که 15 میلیون بابت تهیه کلیپ گرفته اند آن را دیروز تحویل داده اند که با ایرادات وزارت کشور مواجه شود و نتوانیم این کلیپ را پخش کنیم؟

دکتر حسین آبادی: البته ایشان زیر نظر هیأت مدیره و ریاست کانون هستند ولی این کلیپ را باید سه روز قبل تحویل می دادند که بتوانند مشکلات احتمالی را رفع کنند. به عنوان مجری هم قرار شد آقای ضابطیان مجری باشند.

دستور سوم جلسه : پروندههای صدور (غیر علنی)

پرونده های انتقال:(غیرعلنی)

جلسه در ساعت 12/30 خاتمه یافت.


شصت و هشتمین جلسه هیأت مدیره دوره بیست و نهم در ساعت 9/15 صبح روز سه شنبه مورخ 22/12/95 با حضور امضاءکنندگان زیرتشکیل و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم،صورتجلسه شصت وهفتم قرائت و مفاد آن تصویب گردید.

پیش از دستور:

دکتر ارفع نیا: ضمن عرض سلام خدمت اعضای محترم هیأت مدیره از سخنان بسیار شایسته جنابعالی به عنوان رئیس کانون تشکر می کنم که در واقع به سخنان رئیس محترم جمهور نیز جهت دادید و فرمایشات ایشان هم بسیار خوب و  مثبت بود. البته ایراداتی از نظر برگزاری جشن و برنامه ها بود ولی سخنرانی هر دو بزرگوار بسیار عالی بود.

دکتر کامیار: از برگزاری جشن استقلال و حضور آقای رئیس جمهور تشکر می کنم. 2- درشأن ما نیست که شرکت رئیس جمهور محترم را تبلیغات انتخاباتی بدانیم و ایشان بی نیاز از چنین تبلیغاتی است زیرا تریبون چندصدهزار نفری دارد. 3- ما باید به خواسته های رئیس جمهور پاسخ مثبت بدهیم و برای تحقق دیدگاه های ایشان کوشا باشیم.

دکتر کوشا: جشن استقلال با آبرومندی کامل برگزار شد. اما مجری معلوم نبود چگونه انتخاب شده و ایشان چندان به امور کانون آشنا نبود. در مورد کیفیت پذیرایی هم ایراداتی وارد بود. سخنان آقای رئیس جمهور بسیار خوب بود که در واقع به تبع سخنان آقای رئیس کانون این بیانات را فرمودند. اما من فکر می کردم مطالبی را از قبل آماده می کنند و سخنرانی می کنند. در مورد اختبار باید گفت باید سؤالاتی که مطرح می کنند علمی کاربردی باشد نه اینکه مثلاً پرونده های خودشان را مطرح کنند. من خواهش می کنم که هیأت اختبار در هیأت مدیره مطرح شود و نسبت به صلاحیت های علمی و وکالتی آنها اظهارنظر شود.

دکتر مالکی: ضمن تشکر از برگزاری خوب جشن استقلال، قرار بود تجلیل از جانباز عزیزی که صورت گرفت در ابتدا باشد نه در انتها. ضمناً پیش از آمدن رئیس جمهور تا ساعت 7 همه سرگردان بودند و کاری شروع نشده بود و مجری می توانست مثلاً برنامه موسیقی را در این زمان اعلام کند. من جداً تقاضا می کنم که موضوع کانون وکلا و ماده 187 پیگیری شود که خروجی ای از مجلس نداشته باشیم که مثل موارد قبلی مدت یکی دو سه سال ما را گرفتار کند که بخواهیم رفع مشکل کنیم. در مورد اختبار نمرات عجیب و غریبی دیده می شود. برخی نمرات بسیار بالایی داده اند. اعضای هیأت اختبار بهتر است به هیأت مدیره بیایند و نسبت به آنها نظر داده شود. مگر ممکن است کسی در نمره کتبی حدود 6 بگیرد و در شفاهی 18 بگیرد؟

دکتر محمدنبی: از برگزاری جشن استقلال تشکر می کنم. سخنان رئیس جمهور هم از قبل تهیه شده بود من در جریان بودم. اما آنچه مهم بود این بود که کانون توانسته است در چنین مراسمی از آقای رئیس جمهور دعوت کند. مشکلات و اشتباهاتی هم که بود امید دارم برای آینده رفع شود. در مورد دنبال کردن مطالب آقای رئیس جمهور هم خوبست که تصمیمی گرفته شود. در مورد اختبار اعضای اختبار هم یک بررسی کامل لازم است.

آقای مصباح: من هم به نوبه خودم از حضرتعالی بابت سخنرانی بسیار خوب شما تشکر می کنم. اظهارات رئیس جمهور هم برای کانون وکلا مؤثر بود چون اولین رئیس جمهور بود که در مراسم جشن استقلال کانون شرکت نمودو هم انعکاس بسیار خوبی در جراید و رسانه ها داشت، چه داخلی چه خارجی. در مورد اختبار، باید گفت که طبق ماده 41 آئین نامه لایحه استقلال مسئول کمیسیون کارآموزی است که اختبار را به عمل می آورد. اما سعی بر این بوده که بین هیأت مدیره و کمیسیون هماهنگی باشد. در مورد نمرات دغدغه اعضای کمیسیون کارآموزی همین است که اساتیدی که توسط آنها انتخاب نمی شوند سخت گیری لازم را نمی کنند. سخت گیری کمیسیون ضروری است. اعضای اختبار این دوره را هم چند روز پیش خدمت رئیس محترم دادم.

آقای طالع: از سخنان جنابعالی در جشن استقلال که انعکاس خوبی داشت تشکر می کنم و همین طور از دکتر محمدنبی و دکتر آقایی و دست اندرکاران این جشن. 2- در کمیسیون نظارت و بازرسی مطالبی مطرح شده بهتر است جلسه ای با آنها در هیأت مدیره یا با جنابعالی تشکیل شود تا مشکلات آنها برطرف شود. 3- کمپینی را کارآموزان ایجاد کرده اند که بر چه اساسی ما باید دوره کامپیوتر ببینیم و پرداخت هزینه آن زیاد است و عمدتاً ما نمی توانیم پرداخت نمائیم. لطفاً بررسی بفرمایید.

دکتر حسین آبادی: بهتر است به آنها ماده 113 اصول تشکیلات عدلیه را متذکر شوید.

دکتر آقایی: از سخنان جنابعالی و رئیس جمهور تشکر می کنم. اما سیستم اداری ما مشکل زیادی دارد. نامه های ما به بسیاری از مخاطبان ما نرسیده بود خوب بود آنان را با تلفن جلوتر آگاه می کردیم. ورود با سختی همراه بود در حالی که تذکر داده بودیم که این طور نباشد. در مورد برگزاری اختبار از سوی کمیسیون کارآموزی و استناد به ماده 41 همچنان که محرز است کمیسیون به عنوان مجری اختبار معرفی شده است و هیأت مدیره باید نسبت به صلاحیت اساتید برگزار کننده اختبار حتماً اظهارنظر کند. همچنان که در دوره های مختلف به این ترتیب عمل شده است.

دکتر پورنوری: برنامه هایی که قرار بود ارائه شود باید از قبل ارائه می شد. مجری بسیار ضعیف عمل کرد و زمان بندی برنامه ها را باید مجری اعلام کند به نحوی که پس از سخنان رئیس جمهور بسیاری فکر کردند جلسه تمام شد و با وجود هزینه ای که برای موسیقی شد بسیاری رفته بودند و کمیسیون روابط عمومی بسیار ضعیف عمل کرد. از سخنان جنابعالی و رئیس جمهور هم تشکر می کنم.

دکتر نجفی: مطالبی که توسط رئیس جمهور در این جلسه گفته شد از همین حالا قوه قضائیه اظهار می دارد که در قبال ما جبهه گیری شده است. امیدوارم ایشان به قول هایی که دادند عمل کنند. برای اولین بار بود که یک مقام تراز اول در جشن استقلال حاضر می شد و تشکر می کنم.

دکتر حسین آبادی: چند مورد را باید اشاره کنم: 1- تعطیلی روز شنبه که کارمندان خواسته اند می توانیم از مرخصی سالانه برای آنها حساب کنیم با در نظر گرفتن برخی کارمندان به عنوان کشیک.

این مطلب تصویب گردید.

2- میانگین پاداش برای هر کارمند 800 هزار تومان که جمع آن 80 میلیون می شود اگر موافق هستید بفرمایید.

این مطلب نیز تصویب شد (به عنوان پاداش اختصاصی)

3- قرارداد آقای جعفری مقدم که سال ها مشاور مالیاتی بود را تمدید نکرده ایم و حالا می گوید در برخی کمیسیون ها حضور یافته ام و درخواست تمدید دارد.

دکتر نجفی: همیشه باید کسی را به عنوان مشاور داشته باشید که در مواقع لزوم کارها را روبراه کند. ایشان یا هر شخص دیگری باید به طور موظف وجود داشته باشد.

آقای غفاری: مشاور مالیاتی ضرورت دارد ولی چند نفر دیگر را هم بفرمایید که مسئولیت هم به عهده بگیرند.

دستور جلسه فوق العاده

دکتر حسین آبادی: 5 نفر از اعضای محترم تقاضایی کرده اند در مورد مطرح شدن اعضای هیأت اختبار که عیناً ضمیمه صورتجلسه می شود.

دکتر نجفی: در دوره قبل اساتید را در هیأت مدیره دعوت کردیم و نکات خاصی را به آنها تذکر دادیم. اگر این روش را انجام دهیم شائبه ها از بین می رود. مثلاً برخی افراد با لیسانس سیاسی درس آئین دادرسی مدنی را امتحان می گیرد. اجازه مداخلات را هم نباید بدهیم. با تشکر از کمیسیون کارآموزی نباید اجازه دهیم که کمیسیون کارآموزی فعال ما یشا باشد.

دکتر کامیار: اعمال نظارت و اختیارات هیأت مدیره در مورد اختبار چگونه می تواند باشد؟

دکتر حسین آبادی: در صورتی که اعضای هیأت مدیره متوجه شدند که بعضی افراد یا کمیسیون کارآموزی به وظایف خود عمل نکرده اند می توانند برای دفعه بعد آنها را انتخاب نکنند. افراد زیر را کمیسیون کارآموزی انتخاب کرده اند و برای اظهارنظر فرستاده اند.

آقایان حسین صفارزاده، عیسی امینی، منصور امینی، محمدرضا پیرهادی (حقوق مدنی)- آقایان آرش صادقیان، عبدالعلی محمدی، محمدعلی اخوتی، مجید پوراستاد (آئین دادرسی مدنی)- آقایان امیرحسین نیازپور، محمدجعفر ساعد، سلیمی، امیدی (جزا)- آقایان رضا آشوری، باقر شاملو، ناصر صنیعی، عباس تدین (آ.د.ک)- آقایان حمید جنتی، ستار زرکلام، هوشنگ پوربابایی، کارن روحانی (حقوق تجارت)- آقایان بیژن شقاقی، داریوش اشرافی، حسینعلی صالحی، ایرج افتخاری (حقوق ثبتی و امور حسبی).

دکتر کامیار: در دوره 28 تصویب شد که برای هر اختبار یک کمیته اختبار تعیین شود.

آقا کمیلی: (موافق) مصوبه هیأت مدیره 28 در تضاد آشکار با ماده 41 است. کمیسیون کارآموزی در 40 دوره برگزاری اختبار به سه موضوع توجه داشته، سلامت، وکیل بودن و تخصص داشتن. اگر کسی بدون رعایت این سه عامل انتخاب شده در اثر مداخله هیأت مدیره بوده است. اساتیدی که نمرات غیرمتعارف می دهند اصولاً کنار گذاشته می شوند که تعادل به هم نخورد.عملکرد کمیسیون در این خصوص قابل قبول بوده است و دخالت ها نتیجه مطلوبی در بر نداشته است.

آقای غفاری: (تذکر آئین نامه ای) در ابتدای امسال ما این مطلب را مفصل بحث کردیم و قرار شد اسامی به هیأت مدیره بیایند و هیأت مدیره نظر بدهند. طرح مجدد آن موردی ندارد.

دکتر حسین آبادی: در مورد همان اختبار بود و چند نفری هم برای همان دوره از هیأت مدیره پیشنهاد دادیم.

دکتر پاسبان: (مخالف) ایراداتی بر نحوه انتخاب کمیسیون کارآموزی وارد بود. برخی از همین اشخاص که الان معرفی شده اند در حد اختبار نیستند برخی از این افراد مورد اعتراض هستند. از ماده 41 هم چنین برداشتی نمی توانیم داشته باشیم.

دکتر حسین آبادی: (موافق) ماده 41 بسیار روشن است که کمیسیون باید انتخاب کند. اما اینکه آیا کمیسیون افراد مناسبی را انتخاب نکرده مسأله دیگری است. ما بررسی می کنیم اگر بعضی از این افراد مناسب نیستند ما می توانیم آنها را تصویب نکنیم. اذن در شی اذن در لوازم آن هم هست.

دکتر کوشا: (مخالف) اگر ماده 41 را خوب قرائت کنیم در صدر آن آمده است که رئیس کانون باید رسیدگی و تقاضای برگزاری اختبار را به شعبه ارجاع دهد. شعبه کارآموزی نماینده ما می شود و اختبار کتبی و شفاهی را به عمل می آورد. یک مرحله تعیین افراد است و مرحله دوم برگزاری امتحان است که دومی بر عهده کمیسیون است. اما موضوع اول علمی است. افرادی که تعیین می کنند آیا فقط باید اینها باشند و عوض هم نشوند؟ بعضی از آنها تخصص در این مورد ندارند. شما که پیشکسوت هستید نگذارید با موضوع اختبار این گونه برخورد شود. برگزاری اختبار کتبی و شفاهی با کمیسیون است از نظر شکلی ولی تعیین افراد باید با ما باشد.

دکتر نجفی: تا زمانی که کمیته اختبار پابرجاست و عدول نکرده ایم باید کمیته اختبار را در نظر داشته باشیم. منظور از برگزار کردن امتحان اداری و اجرایی است. مراد ماده 41 هم همین است. کمیسیون کارآموزی کمیسیون پرتاب است برای هیأت مدیره. ما نباید بگذاریم آنها کارهای انتخاباتی کنند.

رأی گیری و تصویب شد که هیأت مدیره کسانی را که می خواهند امتحان بگیرند انتخاب کنند.

برای درس حقوق مدنی: آقایان عیسی امینی، منصور امینی، پیرهادی و نادر دیوسالار

برای درس آئین دادرسی مدنی: آقایان عبدالعلی محمدی، محمدعلی اخوتی، مجید پوراستاد، حسن محسنی

برای درس حقوق جزا: آقایان امیرحسین نیازپور، صادق سلیمی، عباس شیری، باقر شاملو

برای درس آئین دادرسی کیفری: آقایان عباس تدین، مؤذن زادگان، گلدوست، خالقی

برای درس حقوق تجارت: آقایان حمید جنتی، ستار زرکلام، هوشنگ پوربابایی، کارن روحانی

دستور فوق العاده : بودجه سال 96

با توجه به گزارش توجیهی بودجه سال 96 که نسخه ای از آن در اختیار هر یک از اعضای محترم هیأت مدیره قرار گرفت. این موضوع به عنوان موضوع فوق العاده بعدی در دستور قرار گرفت و تصویب گردید.

آقای جندقی: گزارش خلاصه ای در مورد کار ساختمان دادند که دیروز و امروز در آن جلسه حضور داشته اند. فردا مهندس مشاور انتخاب خواهد شد.

دستور جلسه اول: تعیین کارگروه برای اصلاح لایحه قانونی استقلال

دکتر حسین آبادی توضیحاتی در این خصوص دادند.

دکتر مالکی: در همایش اسکودا کارگروهی تصویب شد که متأسفانه دوسوم آنها نیامدند و فقط 5 نفر شرکت کردند. آقای ثابت قدم، آقای وکیلی، آقای پزشکی و آقای مختاری و اینجانب.

در شورای اجرایی قبل به اتفاق آرا همان کارگروه را به این منظور (مقررات اصلاحی) تعیین کردند و این اشخاص کار کردند و نسخه اولیه تهیه شد. پیشنهاد می کنم کارگروه منتخب کانون مرکز ابقاء شود.

آقای جندقی: به نظر من تمایل مجلس با الحاق 2 و 3 ماده خواهان ادغام هستند. پیشنهاد می کنیم ما این کار را نکنیم و خود مجلس این کار را بکند. دیگر اینکه کانون مرکز به دلیل اشراف به موضوع این کار را انجام دهد (الحاق و اصلاح مواد).

دکتر نجفی: مجموعه مطالب دکتر مالکی و آقای جندقی مورد قبول من است. اگر ما پیشنهادی را ارائه دهیم، امکان جرح و تعدیل از ناحیه مجلس زیاد است. در موازات این تصمیم فعلی، قوه قضائیه در تدارک پیشنهاداتی هست. ما باید پشتوانه ای را از قبل فراهم کنیم. با توجه به همراهی نمایندگان مجلس بهتر است ما متنی را در قالب طرح تهیه کنیم.

دکتر حسین آبادی: باید ببینیم بعداً به صورت لایحه بدهیم یا طرح. الان بهتر است کارگروه را برای اصلاح تعیین کنیم.

آقای دکتر مالکی و آقای ثابت قدم هستند، اگر مایلید یکی دو نفر دیگر تعیین شوند.

دکتر کامیار: در تشکیل این کارگروه تردیدی نیست و خوب است که ما فعال باشیم. در مورد اشخاص غیر از آقای مالکی و ثابت قدم، بهتر است نگاه فراجناحی باشد. من آقای سعید باقری را به واسطه تجربه قبلی و اشراف ایشان به امر لایحه و نیازهای قانونی جامعه وکالت معرفی می کنم.

دکتر ارفع نیا: به نظرم آقای ثابت قدم و مالکی کامل هستند، دیگران اگر پیشنهادی دارند ارائه نمایند.

دکتر آقایی: غیر از 2 آقایان فوق،3 نفر را اضافه کنیم تا کمیته ای 5 نفره باشد.

تصویب شد: آقایان مالکی و ثابت قدم کماکان به عنوان هسته مرکزی کارگروه اصلاح لایحه استقلال کانون تعیین شدند تا کار را آغاز و دیگر همکاران نظرات خود را به ایشان اعلام نمایند.

دکتر مالکی: از اعتماد دوستان بسیار ممنونم. از دولت دو نفر تماس گرفتند و خواستند که سریعاً لایحه ای را بدهیم اما من گفتم که صلاح نیست چون نظر آقای پورمحمدی روشن است اما در اجلاس اصفهان قرار شد هر کانونی چند نفر از نمایندگان را آماده کند و با توجه به اینکه شرایط در مجلس خوب است، قرار شد تا اول اردیبهشت مطالب را ارائه دهیم.

دستور دوم جلسه: موضوع تفاهم نامه همکاری بین کانون های وکلای دادگستری مرکز و آلمان مطرح شد و تصویب گردید.

پرونده متقاضیان:(غیرعلنی)

دستور پرونده های صدور (غیرعلنی)

جلسه در ساعت 13/45 خاتمه یافت.


منبع: کانون وکلای مرکز

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت جمعیت اسلامی وکلای دادگستری خوش آمدید
کلیه حقوق این وبلاگ برای جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران محفوظ است

ابزار هدایت به بالای صفحه