اخبار کانون وکلا

دکتر بهنام حبیب‌زاده مومن به ریاست کانون وکلای مرکز برگزیده شد

در جلسه فوق العاده روز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ هیات مدیره کانون وکلاى دادگستری مرکز، بهنام حبیب‌زاده‌ مومن به عنوان رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز انتخاب انتخاب شد.

با برگزاری مجدد انتخابات میان دوره ای هیات مدیره دوره سی و دوم کانون وکلای دادگستری مرکز، بهنام حبیب زاده مومن به عنوان رئیس این کانون انتخاب شد.

پس از قریب به دو ماه وضعیت بلاتکلیف هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، سر انجام با برگزاری مجدد انتخابات میان دوره ای، با رای اکثریت وکیل بهنام حبیب زاده مومن به عنوان رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز برای باقی مانده دوره سی و دوم هیأت مدیره انتخاب شد.

پیش از این، انتخابات میان دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز مورخ ۲۵ مهر ۱۴۰۲ برگزار شد که در نتیجه آن حسین طالع به عنوان رئیس این کانون انتخاب شده بود.

همچنین در جلسه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ سهیل نظری و فرشاد فارسانی به عنوان نواب رئیس کانون وکلای مرکز و امین پاشا امیری نیز برای سمت بازرسی و علی یاراحمدی به عنوان دبیر برای سال دوم انتخاب شده بودند.

اما پس از برگزاری انتخابات میان دوره ای و تعیین هیات رئیسه جدید، جلسات هیات مدیره با عدم حضور اعتراضی برخی از اعضا، به صورت متوالی تشکیل نمی شد.

در نهایت در نود و دومین جلسه هیات مدیره که بازهم به علت عدم حد نصاب جلسه رسمیت نیافت، با مذاکرات برخی از مدیران نهاد وکالت مقرر شد، انتخابات میان دوره ای، در حالی که اعضای هیات مدیره بر صحت انتخابات قبلی قائل هستند، مورخ ۱۵ آذر ماه مجدد برگزار شود.

در جلسه مورخ ۱۵ آذر هیأت مدیره کانون وکلای مرکز، نامزدهای ریاست این نهاد بهنام حبیب زاده و حسین طالع تعیین شدند که در دور اول بهنام حبیب زاده مومن موفق به کسب ۷ رای و حسین طالع حائز ۵ رأی شد. این در حالی است که برای ریاست کانون وکلای مرکز، نیاز به ۸ رأی بود.

در نتیجه انتخابات به دور دوم کشیده شد و در دور دوم انتخابات هیأت رئیسه کانون وکلای مرکز بهنام حبیب زاده با کسب ۷ رأی رئیس این نهاد مدنی شد.

به نقل از پایگاه خبر رسانی اختبار

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *