اخبار جاودان

شورای مرکزی جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران (جاودان) “جناب آقای سیدمحمد حسین میر محمدی” وکیل با سابقه و پایه یک دادگستری و نماینده متعهد ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی را به عنوان “رئیس جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران( جاودان)”؛ انتخاب نمود.

در بیست و پنجمین سالگرد تاسیس جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران، شورای مرکزی جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران (جاودان) “جناب آقای سیدمحمد حسین میر محمدی” وکیل با سابقه و پایه یک دادگستری و نماینده متعهد ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی را به عنوان “رئیس جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران( جاودان)”؛ انتخاب نمود.

در اولین نشست دور دوم شورای مرکزی هفتم جمعیت جاودان؛ که در روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ با حضور اعضای منتخب؛ در دفتر مرکزی جاودان برگزار گردید؛ و با رای اعضای حاضر در جلسه؛ “اعضای هیأت‌ رئیسه” این دوره شورای مرکزی جاودان به شرح ذیل انتخاب شدند:

رئیس: جناب آقای سید محمد حسین میر محمدی با اتفاق آرا حاضرین در جلسه به ریاست جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران(جاودان) انتخاب شدند.

نائب رئیس: جناب آقای جمشید موسوی

دبیر: جناب آقای سعداله فغان نژاد

خزانه دار: جناب آقای هادی عزیزیان

در ادامه شورای مرکزی جمعیت اسلامی وکلای دادگستری جاودان، در یادداشتی اختصاصی اذعان داشت:

بیش از #ربع_قرن از تشکیل این جمعیت، که رسالت اصلی خود را شناخت و تبیین جایگاه وکالت دادگستری در منظومه فکری اسلام و ساختار اجتماعی جامعه ایرانی قرار داده، دفاع از حقوق عامه را وجهه همت خود دارد، می گذرد. اکنون در بستر تحولات اجتماعی و صنفي، پرچم همدلی و وفاق ِ وکلای متعهد دادگستری، به دست اعضای شورای مرکزی جاودان می باشد.

چالشهای پیش رو، کار ما را سخت تر و عزم ما را جزم تر و قدم هایمان را استوار تر خواهد نمود. نگاهمان به اهداف عالیه این تشکل اسلامی است. مطالبات به حق وکلا و مردم را برای رسیدن به حقوقشان پیگیری خواهیم نمود. و در راه رسیدن به این اهداف، از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد. همراهی همه وکلای عزیز و محترم در تحقق این اهداف را انتظار داریم .

شورای مرکزی جمعیت اسلامی وکلای دادگستری ایران(جاودان)

#وکلا #وکیل #کانون_وکلای_دادگستری #جاودان #جمعیت_اسلامی_وکلا #وکیل_پایه_یک_دادگستری #اسکودا #وکلای_متعهد #دفاع #دفاع__از_حقوق_عامه #حقوق_شهروندی

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *